ASO KOWALSKI Ryszard Kowalski

Autoryzowany Serwis Iveco

Zapraszamy do naszego Autoryzowanego Serwisu Iveco mieszczącego w Częstochowie, przy ulicy Konwaliowej 144.

 

Marka IVECO jest zaangażowane w ochronę wartości, osiągów i wydajności Twojego pojazdu w czasie, oraz dba o Twój spokój.

 

Wybierając IVECO, wybierasz najwyższą jakość.  Wybierając nasz serwis, wybierasz najwyższą jakość obsługi. Nikt poza IVECO nie może bardziej zagwarantować produktów, rozwiązań i usług dostosowanych do Twojego pojazdu i misji. Z IVECO jesteś pewien, że możesz liczyć na najlepszą obsługę techniczną, CZĘŚCI O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI i wykwalifikowanych ekspertów, gotowych pomóc zawsze i wszędzie.

Autoryzowany Serwis Iveco

Spersonalizowane plany serwisowe

Mając na celu przygotowanie jak najlepszej oferty dla swoich klientów, firma IVECO stworzyła ELEMENTS: szeroki zakres pakietów serwisowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb, stworzonych, aby podtrzymać sprawność Twojego pojazdu.
Elements to wyspecjalizowana usługa wysokiej jakości, mająca zagwarantować długi okres eksploatacji każdego pojazdu we wszystkich sektorach.

Stwórz spersonalizowaną ofertę, dobierając „elementy” najbardziej odpowiadające swoim potrzebom, wybierz Umowy na planowe przeglądy okresowe i Rozszerzone Gwarancje. Utrzymywanie pojazdów w stanie sprawności przy minimalnej ingerencji w postaci przeglądów okresowych i napraw to nasz priorytet.

Dostępna oferta pakietów Elements oferuje możliwość dostosowania zakresu ochrony pojazdu do skali i potrzeb Twojego Biznesu, gwarantując, że związane z nimi koszty są stałe i przewidywalne.

Skontaktuj się z nami

Telefon

Email

Adres

ASO KOWALSKI
ul. Konwaliowa 144
42-280 Częstochowa

Pełne dane kontaktowe

Wyślij wiadomość

Przewiń do góry
Call Now Button